Téma Nové téma Založil
Prosba na modeláře - archiváře (21 příspěvek)
Diskutující: Daves, Petr, RST, Luky, pailot, spyker, bordo, Tomáš Hnízdil
Škoda hrou -video 130RS a další (3 příspěvky)
Diskutující: Unregistered, RST, green erko
NOVÝ FOTOMAIL (1 příspěvek)
Diskutující: Láďa Ladič
HALFORDS (1 příspěvek)
Diskutující: S.D.Gotrek
Colin Mcrae (7 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Stepan, mototechna, Petkar, schwejk, Falcon
Ekonoměr (40 příspěvků)
Diskutující: J.T., Petkar, Daves, pajk, Myschak, Petr, Tátomechanük, Medvěd, Tom, Falcon, S.D.Gotrek
Lamináty (2 příspěvky)
Diskutující: J.T., RST
Prvotřídní zmetek (5 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Wanec, S.D.Gotrek, Eminem
výfuk (30 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, Petr, nellospeed, S.D.Gotrek, pajk, Laďa-Ladis, Luky, Daves, Karfi, FreeRider, Falcon, Tátomechanük
Seřízení, nechytá na LPG (11 příspěvků)
Diskutující: aldo, ASokky, RST, ¨Mira, Daves, mira
Lobro (5 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Daves, Mirek P, jackal
Zapalovaní (34 příspěvky)
Diskutující: Karfi, Mirek P, DynDyn, Stanley, Tátomechanük, S.D.Gotrek, RST, Daves, Laďa-Ladis
Logická hádanka (20 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, Prsoň, Laďa-Ladis, Stanley, Eidy, Gemini, tommy, Karfi, pajk, Petr, Wanec, HANESS
Plechový kryt proti korozi blatníků (10 příspěvků)
Diskutující: Tom, pajk, S.D.Gotrek, Stanley, ASokky, Kloggie, Profous
Tmelení na pozink (4 příspěvky)
Diskutující: ZdenoR, jirka, mototechna, Hansi
Odstavné parkoviště dubeč (10 příspěvků)
Diskutující: David B., Matsoft, Daves, Sepp, pajk, Kloggie, Stanley, pailot
Zrcátka z motorky (7 příspěvků)
Diskutující: HANESS, m8rinek, J.T., Kloggie
Olověná závaží na kola (45 příspěvků)
Diskutující: Feratt, Tátomechanük, Láďa Ladič, Luky, petřík., Tadeáška, mototechna, Petr, m8rinek, S.D.Gotrek, Hansi, Daves, Laďa-Ladis, Stanley, Falcon, jenik, nellospeed
OT: bankovni ucet v nemecku (2 příspěvky)
Diskutující: Daves, Hansi
Smutný příběh (15 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Danda, Daves, Hansi, Stanley, HANESS, S.D.Gotrek, tommy
Škoda vs Feilicia (26 příspěvků)
Diskutující: Hansoff, Petr, Karfi, Daves, mototechna, pajk, Laďa-Ladis, DynDyn
Stabilizator (3 příspěvky)
Diskutující: aliorato, Lukas S.
čo sú to za disky (6 příspěvků)
Diskutující: aliorato, Luky, Láďa Ladič, Feratt
sametky (12 příspěvků)
Diskutující: Fity, MichalK, Marty110r, Kloggie, tommy, Petr, Jerrom
utáhnout silentbloky (11 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, RST, m8rinek, Daves, Laďa-Ladis, Wanec
Cízení ventilů (4 příspěvky)
Diskutující: Wanec, Tátomechanük, Max, vhml
škoda hybrid (8 příspěvků)
Diskutující: Eminem, m8rinek, Tátomechanük, Výska, Jarda.r, mototechna, Luky, Falcon
čím stříkáte dutiny??? (19 příspěvků)
Diskutující: mytysek, RST, Stepan, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis, Hansi, MichalK, Stanley, Daves, sep
přístřešek ze dřeva (17 příspěvků)
Diskutující: PetanBMX, Pů, Eminem, Falcon, Prsoň, S.D.Gotrek, Jezevec, Karfi, Kloggie, Danda, Jarda.r
S kopce do kopce 2007 (24 příspěvky)
Diskutující: Láďa Ladič, ŤOPAJS, mototechna, S.D.Gotrek, Luky, Jerrom
Těsnění předního okna (9 příspěvků)
Diskutující: Danda, MATY, Láďa Ladič, Tom, Radek
Tvrdé ventilové pružiny (6 příspěvků)
Diskutující: Wanec, Daves, schwejk, honza VM
Hliníkové tyčky&spol (10 příspěvků)
Diskutující: RST, Mirek P, Petr, Laďa-Ladis, Wanec
Vaření (23 příspěvky)
Diskutující: miso, Hansi, Dejvid, Laďa-Ladis, Petkar, J.T., Martin z K, ASokky, Daves, tommy
chromovani (11 příspěvků)
Diskutující: sa-tan, Luboš, mototechna, Dejvid, sata, Výska, Pů, Falcon, okradený
Tchořovice u Blatné tuning sraz? (1 příspěvek)
Diskutující: green erko
Hliníkové štítky karoserie (13 příspěvků)
Diskutující: Ferry, KocuriK, Petr, mafis, Falcon, mototechna, Hansi, Láďa Ladič
Čidlo teploty vody (7 příspěvků)
Diskutující: MichalK, Martin14, Stanley, Ferdo mravec, m8rinek
zadní lamino blatníky s kulatým lemem (22 příspěvky)
Diskutující: Kloggie, MATY, Falcon, Stepan, m8rinek, Dejvid, ZdenoR, Pů, Hansoff, petřík., Petr, Karfi
Zadní podbehy (5 příspěvků)
Diskutující: Martin14, Kloggie, MichalK, Hansi, Mihuš
Comeback (13 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Hansi, Kloggie, Stanley, spyker, HANESS, Falcon
podivne cislo karoserie (4 příspěvky)
Diskutující: Honza, Stepan, pajk
-Plasty 130rs- (8 příspěvků)
Diskutující: johnywrc, Stepan, RST, J.T.
start klikou (25 příspěvků)
Diskutující: Wanec, Stanley, Fity, Karfi, S.D.Gotrek, Petkar, RST, PetrH, Kloggie, MichalK, Falcon, Laďa-Ladis, Danda, Výska, Daves
přetlakové víčko (2 příspěvky)
Diskutující: Wanec, Martin14
tesnenia dverí Š 1000 MB (6 příspěvků)
Diskutující: kakk, HANESS, hagios
modely (19 příspěvků)
Diskutující: pajk, Siki, Prsoň, RST, tommy, Kloggie, petr, Jarda.r, Falcon, Luky, larry, m8rinek, spyker
Vykon (5 příspěvků)
Diskutující: pajk, DynDyn, Karfi
klika 120 (11 příspěvků)
Diskutující: Petr, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK, Lord-Dj Free, Daves, crestik
Nárazníky (7 příspěvků)
Diskutující: Martin14, Stanley, m8rinek, Marty110r