| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Prosba na modeláře - archiváře
(21 příspěvek) Diskutující: Daves, Petr, RST, Luky, pailot, spyker, bordo, Tomáš Hnízdil |
Petr |
|
Škoda hrou -video 130RS a další
(3 příspěvky) Diskutující: Unregistered, RST, green erko |
unknown |
|
NOVÝ FOTOMAIL
(1 příspěvek) Diskutující: Láďa Ladič |
Láďa Ladič |
|
HALFORDS
(1 příspěvek) Diskutující: S.D.Gotrek |
S.D.Gotrek |
|
Colin Mcrae
(7 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Stepan, mototechna, Petkar, schwejk, Falcon |
Stepan |
|
Ekonoměr
(40 příspěvků) Diskutující: J.T., Petkar, Daves, pajk, Myschak, Petr, Tátomechanük, Medvěd, Tom, Falcon, S.D.Gotrek |
unknown |
|
Lamináty
(2 příspěvky) Diskutující: J.T., RST |
J.T. |
|
Prvotřídní zmetek
(5 příspěvků) Diskutující: Falcon, Wanec, S.D.Gotrek, Eminem |
Eminem |
|
výfuk
(30 příspěvků) Diskutující: Kloggie, Petr, nellospeed, S.D.Gotrek, pajk, Laďa-Ladis, Luky, Daves, Karfi, FreeRider, Falcon, Tátomechanük |
unknown |
|
Seřízení, nechytá na LPG
(11 příspěvků) Diskutující: aldo, ASokky, RST, ¨Mira, Daves, mira |
unknown |
|
Lobro
(5 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Daves, Mirek P, jackal |
unknown |
|
Zapalovaní
(34 příspěvky) Diskutující: Karfi, Mirek P, DynDyn, Stanley, Tátomechanük, S.D.Gotrek, RST, Daves, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Logická hádanka
(20 příspěvků) Diskutující: Kloggie, Prsoň, Laďa-Ladis, Stanley, Eidy, Gemini, tommy, Karfi, pajk, Petr, Wanec, HANESS |
unknown |
|
Plechový kryt proti korozi blatníků
(10 příspěvků) Diskutující: Tom, pajk, S.D.Gotrek, Stanley, ASokky, Kloggie, Profous |
unknown |
|
Tmelení na pozink
(4 příspěvky) Diskutující: ZdenoR, jirka, mototechna, Hansi |
ZdenoR |
|
Odstavné parkoviště dubeč
(10 příspěvků) Diskutující: David B., Matsoft, Daves, Sepp, pajk, Kloggie, Stanley, pailot |
Kloggie |
|
Zrcátka z motorky
(7 příspěvků) Diskutující: HANESS, m8rinek, J.T., Kloggie |
Kloggie |
|
Olověná závaží na kola
(45 příspěvků) Diskutující: Feratt, Tátomechanük, Láďa Ladič, Luky, petřík., Tadeáška, mototechna, Petr, m8rinek, S.D.Gotrek, Hansi, Daves, Laďa-Ladis, Stanley, Falcon, jenik, nellospeed |
Daves |
|
OT: bankovni ucet v nemecku
(2 příspěvky) Diskutující: Daves, Hansi |
Daves |
|
Smutný příběh
(15 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Danda, Daves, Hansi, Stanley, HANESS, S.D.Gotrek, tommy |
S.D.Gotrek |
|
Škoda vs Feilicia
(26 příspěvků) Diskutující: Hansoff, Petr, Karfi, Daves, mototechna, pajk, Laďa-Ladis, DynDyn |
unknown |
|
Stabilizator
(3 příspěvky) Diskutující: aliorato, Lukas S. |
Lukas S. |
|
čo sú to za disky
(6 příspěvků) Diskutující: aliorato, Luky, Láďa Ladič, Feratt |
unknown |
|
sametky
(12 příspěvků) Diskutující: Fity, MichalK, Marty110r, Kloggie, tommy, Petr, Jerrom |
tommy |
|
utáhnout silentbloky
(11 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, RST, m8rinek, Daves, Laďa-Ladis, Wanec |
unknown |
|
Cízení ventilů
(4 příspěvky) Diskutující: Wanec, Tátomechanük, Max, vhml |
unknown |
|
škoda hybrid
(8 příspěvků) Diskutující: Eminem, m8rinek, Tátomechanük, Výska, Jarda.r, mototechna, Luky, Falcon |
Eminem |
|
čím stříkáte dutiny???
(19 příspěvků) Diskutující: mytysek, RST, Stepan, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis, Hansi, MichalK, Stanley, Daves, sep |
mytysek |
|
přístřešek ze dřeva
(17 příspěvků) Diskutující: PetanBMX, Pů, Eminem, Falcon, Prsoň, S.D.Gotrek, Jezevec, Karfi, Kloggie, Danda, Jarda.r |
unknown |
|
S kopce do kopce 2007
(24 příspěvky) Diskutující: Láďa Ladič, ŤOPAJS, mototechna, S.D.Gotrek, Luky, Jerrom |
Jerrom |
|
Těsnění předního okna
(9 příspěvků) Diskutující: Danda, MATY, Láďa Ladič, Tom, Radek |
unknown |
|
Tvrdé ventilové pružiny
(6 příspěvků) Diskutující: Wanec, Daves, schwejk, honza VM |
unknown |
|
Hliníkové tyčky&spol
(10 příspěvků) Diskutující: RST, Mirek P, Petr, Laďa-Ladis, Wanec |
unknown |
|
Vaření
(23 příspěvky) Diskutující: miso, Hansi, Dejvid, Laďa-Ladis, Petkar, J.T., Martin z K, ASokky, Daves, tommy |
J.T. |
|
chromovani
(11 příspěvků) Diskutující: sa-tan, Luboš, mototechna, Dejvid, sata, Výska, Pů, Falcon, okradený |
unknown |
|
Tchořovice u Blatné tuning sraz?
(1 příspěvek) Diskutující: green erko |
gReen eRko |
|
Hliníkové štítky karoserie
(13 příspěvků) Diskutující: Ferry, KocuriK, Petr, mafis, Falcon, mototechna, Hansi, Láďa Ladič |
Ferry |
|
Čidlo teploty vody
(7 příspěvků) Diskutující: MichalK, Martin14, Stanley, Ferdo mravec, m8rinek |
Ferdo mravec |
|
zadní lamino blatníky s kulatým lemem
(22 příspěvky) Diskutující: Kloggie, MATY, Falcon, Stepan, m8rinek, Dejvid, ZdenoR, Pů, Hansoff, petřík., Petr, Karfi |
unknown |
|
Zadní podbehy
(5 příspěvků) Diskutující: Martin14, Kloggie, MichalK, Hansi, Mihuš |
unknown |
|
Comeback
(13 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Hansi, Kloggie, Stanley, spyker, HANESS, Falcon |
S.D.Gotrek |
|
podivne cislo karoserie
(4 příspěvky) Diskutující: Honza, Stepan, pajk |
unknown |
|
-Plasty 130rs-
(8 příspěvků) Diskutující: johnywrc, Stepan, RST, J.T. |
unknown |
|
start klikou
(25 příspěvků) Diskutující: Wanec, Stanley, Fity, Karfi, S.D.Gotrek, Petkar, RST, PetrH, Kloggie, MichalK, Falcon, Laďa-Ladis, Danda, Výska, Daves |
unknown |
|
přetlakové víčko
(2 příspěvky) Diskutující: Wanec, Martin14 |
unknown |
|
tesnenia dverí Š 1000 MB
(6 příspěvků) Diskutující: kakk, HANESS, hagios |
unknown |
|
modely
(19 příspěvků) Diskutující: pajk, Siki, Prsoň, RST, tommy, Kloggie, petr, Jarda.r, Falcon, Luky, larry, m8rinek, spyker |
pajk |
|
Vykon
(5 příspěvků) Diskutující: pajk, DynDyn, Karfi |
unknown |
|
klika 120
(11 příspěvků) Diskutující: Petr, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK, Lord-Dj Free, Daves, crestik |
Lord-Dj Free |
|
Nárazníky
(7 příspěvků) Diskutující: Martin14, Stanley, m8rinek, Marty110r |
unknown |