10. srpen 2009

HG 2009 pohledem posádky 12

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 7805×, Komentářů: 9, Líbí se Autor: Max
Takhle to skutečně bylo :o)

Jelikož jsem byl podezírám že jsem osoba imaginární a smyšlená tak jsme se s polečně s brněnským kamarádem MACHem 3 rozhodli navštívit nějakou škodováckou akci. Volba padla na HUNDERTGANG 2009. Pořád jsme nevěděli kolika auty vyrazíme a tak registrace proběhla na poslední chvíly.Nakonec jsem vyrazil sám z Matesem a MACH 3 zůstal i se svojí modrou LS v Brně - škoda. DO Poděbrad bude za námi dopraven i můj bratr EDA. Příprava vozu byla jednoduchá dolil jsem brzdovku a oil, káru vyluxovala umyl a i tak budu asi největší paštika srazu.

Pátek 7.8.2009

16:14 odjíždím pro Matesa natankovat a vstříc novým dobrodružstvím

16:30 tankuju až s Matesem a potkáváme prvního hundrta na sraz bohužel nejede.Při odjezdu z benzinky máme 62 643 Km na tachometru.

17:13 Chotěboř Bílek kde míjíme nepěknou bouračku - snad nás nic takového nepotká

17:40 Potkáváme druhý tentokrát rudý hundrt bohužel jedoucí v protisměru za volantem kormidluje statný mrož

18:13 Jelikož jedeme velmi volným tempem počítáme kolik vozidel za sebou udržíme - cca 10.Před Kolínem je v protisměru traktor s vlekem a má za sebou 65 aut a 2 motorkáře - to nemáme šanci překonat

18:40 jsme na místě a deme se zaregistrovat.Dorazil i EDA tak stavíme stany a začínáme konzumovat postřižinskou 11°

21:30 jdeme na jízdy ve stovkovém trenažéru.Mates se pokusil na trenažéru havarovat za což od publika sklízí aplaus. Je nám z trenažéru malinko šoufl (byli jsme varováni ale co si člověk nezkusí sám ...) a tak to jdeme spláchnout a spát.

Sobota 8.8.2009

8:00 pekelné probuzení po včerejším pivním soustředění a studené noci (když si EDA zapoměl spacák je to jeho problém).Po ranní hygieně prohlížím přítomný vozový park. Zděšení přecházející ve smutek nastává při pohledu na 2 vozidla které nějaký kretén přes noc vyzdobil neslušnými obrázky hřebíkem do laku - chce se mi blejt velebnosti.Dáváme buřta a limču mitfárové pivko.

9:00 zastavil mě AFRO a jestli teda platí naše úmluva na CHATu a pokud mám nějakého spolujezdce volného bude mu dělat navigátora? Jako nejslabší článek našeho TEAMU jsem obětoval MATESA. Můj navigátor bude EDA

10:30 jsme po rozpravě před samotnou AOS a zařadili jsme se do startovní kolony.Při rozpravě se pořádala finanční sbírka na opravu laku poničeného eRka.Stovka s poničeným štětkolakem si určitě pomůže sama.Doufejme že vybraná hotovost k nápravě škod postačí.

14:35 jsme po splnění nejrůznějších úkolů v Čáslavi kde je polední pauza před poslední etapou.Dáváme poslední ůkol chlupatou čáru a jdeme obědvat. Při jídle se s ostatníma posádkama dělíme o nevšední zážitky předcházejících etap. Zároveň probíhá anketa o nejhezší a nejstrašnější vozidlo srazu - vyhlášení bude až v neděli

16:45 začínají hrané scénky.Po skončení KRATOCHVILNÉ SHOW je vysvětlována poslední etapa dne.Etapa je po vlasní ose s limitem 50 minut přesně. 3/4 cesty dáváme levou zadní zato asi 10 km před cílem bloudíme a čas nemilosrdně běží.Když se zorientujeme zbývají 2 minuty. Pod plným plynem se řítíme k cíly. Přijíždíme o 14 sekud dříve - jsem spokojen.Ihned po dojezdu následuje miniorientační závod po vesnici SÁNY. Za 10 minut je odjeto a řadíme se k spanilé jízdě do Poděbrad.

19:15 přijíždíme do bivaku kde nás už čeká parníček KRÁL JIŘÍ kde má v 21:00 začít VIDEOSTOP. Dáváme večeři dobrý truňk a vyčkáváme začátku videostopu.

22:20 VIDEOSTOP naplánovaný na 21:00 začíná. Dobře se bavíme a rozkrýváme záludné otázky.MATESA i EDU hladce porážím. Já 9 bodů oni v součtu 8 žabaři :o). Po videostopu a krátké debatě jdeme chrnět.

Neděle 9.8.2009

8:00 vstávám a začínám balit. EDA i MATES jsou po včerejšku COUNTRY a vyspávají

9:45 budí se však včas aby akorát stihly zabalit a rovnou odjíždíme na letiště kde jsou sprinty a jízda zručnosti. S mým nevýkonným lenivým motorem končím v hloubi startovního pole.

13:00 předčasně se přesouváme zpět do bivaku kde obědváme GOULASCH,pročítáme výsledky orientačního závodu. Jsem s výsledkem spokojen bo jsme na 15 místě z tuším 53 což napoprvé není špatné a hlavně jsme porazily MATESA s AFREM protože kdyby ne tak s ním cestu domů nevydržíme

14:45 začíná oficielní vyhlášení výsledků a předávání cen.Nejčernější obavy se potvrdily - jsem vyhlášen jako ŠROT srazu s 16 hlasy - tak Vám teda pěkně děkuju. Ale příští rok to nehodlám obhájit.

15:40 loučíme se s bezva partou a odjíždíme domů plni nevšedních zážitků a cestou domů se máme o lecčems bavit.

17:40 sme doma a v pořádku.Na tachometru je cifra 63 043km

Na závěr bych chtěl poděkovat CAIMANOVY a jeho realizačnímu TEAMU za suprovou akci.Byl jsem na HG poprvé a musím říct že určitě ne naposled.DÍKY VÁM

p.s. článek bude ještě doplněn o fotky a celkově upraven tohle je jen rychlá reportáž pro ty co zaváhaly

p.s.s fotky jsou doplněny i když ty z noci stojí za pendrek - ale jinak se ti krasavci věčně obklopení fanoušky nafotit prostě nedaly

MAX


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 7805×, Komentářů: 9, Líbí se Autor: Max
Petře fotky vloženy a čeká se na uvolnění od adminů.Pokud máš nějaké další doplňující které tu nesmí chybět sem s nima rád je tu vyvěsím
Maxi, mohl bys do reportáže vložit nějaké fotky, když to už jde ?


Pokud máš nedostatek, můžu nabídnout výpomoc ze své zahrádky 😉
Dejvide, díky za super článek.
Rád bych sem vložil i nějaké fotky ale FTP od vydání článku stále nejede 🙁
Dejvid se vytáhl s pěknym článkem o HG http://skoda110r.ic.cz/?page=hg09
Hezká reportáž, já jsem se tam chtěl juknout také ale strh jsem si záda a celí víkend jsem byl !!! tuhej 🙁 tak snad za rok doufám že i s mazlikem.


Jo a jsem šokován že si troufnul někdo poškrábat někomu auto, svině aď se škvaří v pekle !!!!
Pekný članok !!! Teším sa na fotky 🙂
On ten Mates zas tak slaby clanok nebol 😉
Hezké... jen by to sneslo drobné gramatické korekce 😉))