17. březen 2015

9. Jarní Slet

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 8163×, Komentářů: 30, Líbí se Autor: Myschak
Každoročně na těchto stránkách první ŠKODA slet.

Protože cesta na jakýkoliv sraz škodovek je pro mě porcí minimálně 200 kilometrů tam a zpět, rozhodl jsem se Vám to oplatit a sraz bude letos u Brna :-)

Kdy

Po loňské zkušenosti jsem naplánoval letos oficiální začátek již na páteční odpoledne, konkrétně na 1.května 2015. V sobotu proběhne tradiční AOSka, a protože pro většinu to bude nejspíš trochu z ruky, budeme mít areál až do neděle, kdy se postupně se slzami v očích rozprchneme domů.

Kde

Ubytovaní budeme v Hustopečích, což je městečko ležící cca 30km od Brna směrem na Bratislavu. V rámci AOS se seznámíte s krásnými zákoutími Jižní Moravy. Kdo obětuje páteční večerní program, dojede v sobotu ráno do kepmu Formanka v Hustopečích, odkud vyrazíme v 9:00 na zmíněnou AOSku. Na opozdilce budeme čekat maximálně dvacet minut, poté dostanete jízdní výkazy a hurá na trať!

48.9468606N, 16.7332664E

Co a jak

Budeme se sjíždět přímo v kempu během pátečního odpoledne, někteří ladiči zapalování a lámači šaltrpák se k nám připojí večer. Vyřešíme ubytování a v závislosti na počasí strávíme večer venku nebo v salónku restaurace, která je v areálu kempu.

V sobotu ráno v 10:00 po připoměnutí si pravidel vyrazíme na cca 60km dlouhý orienťák, který zavede ty úspěšnější zpět do kempu. Tam proběhnou ještě nějaké vypečené úkoly. Poté bude prostor k doplnění tekutin a uspokojení hladových bříšek v místní restauraci. Poté proběhne vyhlášení výsledků a ocenění nejzdatnějších posádek.

No a když už se potáhnete přes půl republiky za mnou na Jižní Moravu, asi byste mi neodpustili, když bychom spolu nezašli večer do vinného sklípku a něco tam neochutnali :-) Takže na sobotní večer je domluvená degustace místních vín a večeře v nedalekém sklepě U Radů.

Neděle už bude spíše dobrovolná, ale v okolí je mnoho krásných míst, která stojí za zhlédnutí, takže v případě zájmu Vás na některá zavedu.

Účast s vozem Škoda s motorem samozřejmě vzadu Vás v cíli opět bodově zvýhodní!

Ubytování

V areálu Formanka (http://www.formanka.net/) je na výběr ubytování v samostatných chatkách pro 4 osoby nebo dvou a třílůžkových pokojích na hotelu. Otužilejší mají na výběr ještě stan :-)

Ceník je zde: http://www.formanka.net/soubor/ubytovani-formanka-hustopece/ Oproti cenám v ceníku můžeme počítat s nějakou hromadnou slevou(upřesním). Ubytování budete řešit přes mne a já to domluvím s paní správcovou. Platit budeme až na místě, není třeba zálohy (važte si tedy důvěry personálu).

Za kolik

Startovné je předběžně stanoveno na 200,- Kč za vůz a bude od Vás vybráno na startu AOS.

Registrace

Letos je nutné se z důvodu rezervace ubytování a domluvy velikosti sklípku, registrovat do 5. dubna 2015. Žádám Vás proto o včasnou registraci!

Registraci prosím poveďte v zavedeném tvaru:

Jméno (nick) - počet osob - počet vozů - účast - chata/hotel/stan

příklad: Myschak - 2osoby - 1vůz - 3dny - hotel(2)

Prosím o zachování formátu registrace. Individuální požadavky vyřešíme přes mail nebo telefon(776041455). Věřím, že Vás vzdálenost neodradí a nenecháte si ujít připravený program.

Aktuální seznam přihlášených:

mkupe ..... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - hotel(2)

RST ......... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - hotel(2)

Lucinka ... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - hotel(2)

Petkar ...... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - chata(2)

Dejvid ...... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - chata(2)

M8rinek .... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - chata(2)

Dejv .......... 2+2os. - 1vůz - pá/so/ne - hotel(3)

Vítek ......... 2 osoby - 1vůz - so/ne - hotel(2)

Jajda ........ 4 osoby - 1vůz - pá/so/ne - chata(4)

Chrobák .... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - hotel(2)

Hynek G. .... 2 osoby - 1vůz - so - bez ubytování

Ondra S. .... 2 osoby - 1vůz - so/ne - chata(2)

Caiman ..... 3+1 osoby - 1vůz - pá/so/ne - chata(4)

Volejňus ..... 2 osoby - 1vůz - pá/so/ne - chata(2)

Rudánek ..... 2 osoby - 1vůz - so/ne - hotel(2)

HonzaH ..... 2 osoby - 1vůz - so/ne - hotel(2)

Stanley ..... 1 osoba - 1 vůz - pa/so - hotel(1)

JardaR ..... 2 osoby - 1 vůz - pa/so/ne - chata(2)

Petr P. ..... 1 osoba - pouze večerní sobotní program :-)

Krůša+Ondra .... 2 osoby - 1 vůz - so - bez ubytování

!!! POZOR ZMĚNA !!!

Původně jsem plánoval navštívit sklípek v pátek, ale vzhledem k několika akcím konaných se v pátek v Hustopečích a sobotní AOS se návštěva sklepu přesune na sobotní večer. Domluvený je krásný sklípek pro cca 30 lidí, kde v ceně cca 500Kč bude teplá večeře (pečená kýta), řízená degustace cca 10 vzorků vína, studená večeře, nealko, teplé nápoje a samozřejmě přijde i na neomezenou neřízenou degustaci :-) Kdo není moc na víno, bude k dispozici lahvové pivo. A pokud někdo není na maso, dejte mi to včas vědět, je možnost udělat vegetariánské porce. Páteční večer strávíme v restauraci přímo v kempu, kde nebude zase tak vadit, když někteří přijedou v pozdějších hodinách. Kuchyně tam bude fungovat do půlnoci, výčep tak do dvou.

Program v číslech:

PÁTEK:

Od 14:00 se na vás budu v kempu těšit

Do 20:00 by bylo dobré dorazit a vyřešit ubytování

V 24:00 přestává kuchyně vařit

SOBOTA:

8:00 snídaně

9:00 START AOS od kempu

12:00-14:00 návrat z AOS do kempu + drobné soutěže v kempu

16:00 vyhlášení výsledků

18:00 Odchod do sklípku u Radů

Neděle:

02:00 Návrat ze sklípku :-)

8:00 - 10:00 Snídaně

12:00 Odjezd z kempu domů

Více o loňské akci ZDE .


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 8163×, Komentářů: 30, Líbí se Autor: Myschak
Tak přidávám ještě Video Erko Petra Volejníka v akci


https://youtu.be/nYCKSI_vHgg
Myšáku byla to výborná akce. Jsem rád že jsem dorazil a mohl se zúčastnit prohlídky jižní Moravy. Orienťák spojený s družbou s kolegy pumpičkáři byl zajímavým zpestřením mého pobytu v krajině Vinohradů a božích muk. Návštěva sklípku s následnou degustací hroznových lahůdek byla už jen pomyslnou třešničkou na dortu.


Ještě jednou děkuji za super akci. Pokud to jenom trošku půjde tak se pokusím objevit častěji neb fyziččino je lepší než virtuálno.
Aji my děkujeme 🙂 Fakt super záležitost 🙂 no a návštěva sklípku prostě byla tou pomyslnou třešničkou na dortu ... děkujeme a do kraje jihomoravského se vydáme určitě brzy znovu ...


cestou zpět Slůně upalovalo neskutečně, mělo formu, rozhodně nedělalo safety car a užívalo si uznalé pozornosti předjížděných řidičů 🙂 ... pavučiny vymeteny a příště zase kochacím tempem 🙂
JJ, naprosto super, dnes navečer bych chtěl taky pár řádek a obrázků stvořit.
Strejda Bouďák se překonal a my si to náležitě užili.


Díky za povedený sraz.
Sesmolil jsem pár řádků o akci 😉 http://skoda110r.eu/?page=jarnislet15

Bylo to super 😉 Díky
Tak a je to za námi! A já musím říct Michale Boudo byla to zdařilá akce. Díky za pěkný víkend s vámi všemi, myslím že příští jubilejní 10. Jarní Slet uspořádáme u nás na severu v Hrádku nad Nisou, co Vy na to?
Start závodu je v sobotu v 9:00! Vyrážím směr Formanka. Těším se 🙂
Tak na stoprocent dorazím Erkem v pátek večer. Bylo by možný ještě objednat nějaký to skromný ubytování na z pátka na sobotu a na ze soboty na neděli. Pokud ne tak tak přechrápu nějak v erku ve spacáku 🙂
krusa - 2 osoby - 1vůz - so - bez ubytování
Já se přidávám k seznamu penalizovaných. Na 99% dorazíme civilním vozidlem, ale třeba dodržíme alespoň značku 🙂
Stale som dufal ze to stihnem a dojdem pozriet ale chybaju mi tak 2 tyzdne na dokoncenie 🙁 este nemam brzdy a bez tych by to neslo.dufam ze este bude nejaky zraz tu niekde blizsie...
Ja prosím o dve vegetarianske porce ve sklípku 🙂
Ve čtvrtek jsou čarodějnice. V pátek je volno, takže chceme vyrazit hned po snídani, jsme dvě auta. Máme v plánu po cestě exkurzi do pivovaru Bernard v Humpolci, brzy odpoledne v pátek, taktéž tam oběd. Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách. Dejte vědět zda-li chcete jet s námi a taktéž na exkurzi ? Cesta po okreskách, silnicích I.třídy, žádná dálnice. dejv.
Já pojedu z podobný oblasti, ale ještě nemám jasno kdy a kudy... možná vyrazíme už ve čtvrtek navečer s mezipřistáním v Bydžově. Každopádně po D1 se mi nechce, takže nejspíš pojedu vrchem, přes Litomyšl, Svitavy a do Brna.
Tak registrace pro přespolní je uzavřená🙂 a protože jsem nepoučitelný 🙂 chci se zeptat, z pražských a připražských účastníků, kdo jak a v kolik plánujete jet?

Nebyl by zájem o jízdu v koloně?

Původně jsem sice plánoval jet po D1, ale pokud by se našlo víc účastníků, klidně pojedu i po okrskách, byť je to delší jak kilometrově, tak i časově...
HonzaH - 2 osoby - 1 vůz - so, ne - hotel (2)
Rudánek - 2 osoby - 1 vůz - so, ne - hotel (2)
Volejňus - 2 osoby - 1 vůz - 3 dny - chata
Caimani - 3 dospeli, 1 prcek, 1 auto pa/so/ne, chaticka
Caimani - 3 dospeli, 1 prcek, 1 auto pa/so/ne, chaticka
Jajda - 4osoby - 1vůz - 3dny - Chata
Chrobak SACEK - 2+0,5+0,25osoby - 1vůz - 3dny - Hotel(2+1)
RST - 2osoby - 1vůz - 3dny - hotel(2)
Dejvid - 2osoby - 1vůz - 3dny - chata

Jaký že je znevýhodnění pro cizí vozy? Kupéčko ještě dohromady asi nedám do května... 😀
m8 - 2osoby - 1vůz - 3dny - chata
dejv - 2osoby + 2děti - 1vůz - 3dny - hotel(3)
Petkar - 2 osoby - 1 vůz - 3 dny - chata
Lucinka - 2osoby (1,5 psa) - 1vůz - 3dny - hotel(2)
MichalK - 2osoby - 1vůz - 3dny - hotel(2)