17. leden 2004

Slalomové klání - léto 2003

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 3084×, Komentářů: 3, Líbí se Autor: Petkar
Sešli jsme se na plácku, dovezli nějaké staré pneumatiky a potrénovali slalom na Štilec

Začal se blížit sraz na Štilci a tak jsme si řekli, že musíme lehce potrénovat. Martina obvolala ty, jenž mají sportovního ducha a pojízdný automobil a sešli jsme se v sobotu odpoledne. Vlado zajistil plácek, přivezl hromadu starých pneumatik a mohlo se začít slalomovat. Nejprve jsme postavili ostrý slalom, kde byly pneumatiky od sebe asi 14 kroků. Časy jsme měřili jen orientačně stopkami na mobilu, ale bezkonkurenčně vítězil Vlado s Hundrtkou, V závěsu byl Martin s Rapidem. Ostatní měli časy o něco horší, ale ne špatné. Během jízd se všichni zdokonalovali, řekl bych až k hranici možností svého vozu a svých nervů.

Po asi čtyřech jízdách jsme trať přebudovali. Postavili jsme rychlý slalom s asi 100 metrovým rozjezdem. Jízda to byla ještě o něco adrenalinovější než ty předešlé. Ale všichni jeli naplno a auta nešetřili. O zajímavé okamžiky nebyla nouze. Třetí zatáčka téměř každého z nás zpočátku rozhodila a čtvrtá byla kritická. Jen Martinův rapid jel jak po kolejích. Také díky obsahu 1300 ccm to jasně vyhrál, ale za ním v závěsu byl zase Vlado se Škodou 100.

Strávili jsme takto příjemně odpoledne, ke škodám na majetku ani na životech nedošlo takže jsme se zabalili a s prvními kapkami deště se rozjeli domů.

Pár fotek:

Zbytek najdete ve fotogalerii.


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 3084×, Komentářů: 3, Líbí se Autor: Petkar
Oldřich: jestli máš potřebu někoho prudit, tak někdy přijeď ukázat svojí káru a předvést co umíš. Každej z nás jezdí na co stačí a na co si troufne. Chápu lidi, který dodělaj éro a nechtějí ho rozmlátit na parkovišti mezi


pneumatikama.Pro tvojí informaci, moje éRo je to červený s černou střechou.
Ten v tom modrym Erku jezdi jak posranej.
Doufam, ze vsichni co jste se připravovali na Štilecký slalom dorazite. Uz se tesim az pokecame. My vyrazime okolo 17:00 h z domova, takze na Stilci budeme okolo 19 hodiny.