28. srpen 2005

Mimoňské války VII

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 3604×, Komentářů: 7, Líbí se Autor:

26-28.srpna se konal snad největší tuningový sraz u nás (asi 20 000 aut) Mimoňské války. Na které jsem s bráchou vyrazil 27.srpna. (den sprintů) Celá akce byla ještě vylepšena kaskadérskými kousky s BMW E30 ,motokárou,skůtrem,a dvěma silničníma motorkama, skokem o gumě z jeřábu a hromadou stánků . Jelikož na psaní článků moc nejsem, tak snad napoví o akci víc fotky: (nejsou tam jen Škodovky ,ale to snad nikomu vadit nebude)


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 3604×, Komentářů: 7, Líbí se Autor:
Ne díky, já VHS nevedu.
nee je to na normální ne na digitální mohl bych to poslat poštou to VHS na který to je (40 min) pošlu to jen za cenu tý VHS jestli chceš.
Petříku, můžeš mi jí poslat na mail?
jo to malí kilo jsem chtěl vyfotit ale než jsem vyndal foťák tak byl fuč a víckrá jsem ho neviděl . a viděl jste někdo jak se na sprintu asi v 10:00 zvedlo na zadní? (přední kola asi 0,5m od země (nekecám)kdo to viděl potvrdí) to byl fakt nářez. někdo říkal že má motor 1.6 16v z Hondy ale co je na tom pravdy nevím.
Jó jó Mimoň.Bylo tam moc pěknejch škodovek Hlavně škoda 100 která měla cca 2.5m a hustej zvuk.Sprintum do 1,4 kralovali škodovky... a nejrychlejší už nebylo Porsche Tech art ale Ac cobra.Příště jedu zas 🙂
ty 968ičky mám na kameře (mám natočeno asi 35min)
Fotky pěkný, škoda, že jsi nevyfotil tu 968, kterých je asi 10 (možná méně) v republice. J.