22. únor 2006

Sbírka na kila aneb podpora StingerClubu

Rubrika: Co se jinam nevešlo, Přečteno: 9509×, Komentářů: 23, Líbí se Autor: Tadeáška
aneb Jeden za všechny, všichni na kila Stingerů

http://hundertgang.spc-net.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=703&postdays=0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí eRkaři, kilaři, tisícovkáři..prostě všichni, kterým bije pod žebry škodovácké srdíčko…

Před několika dny se stala velice nemilá událost v Rychnově…tíha velkého množství sněhu zde způsobila, že se zřítila střecha jedné stodoly…ale ne ledajaké stodoly…střecha stodoly garážového stání našich kolegů ze Stinger klubu…pod touto střechou umřelo deset ojedinělých, úžasných členů jejich rodin, jejich plechových miláčků, jejich společníků na cestách, jejich přátel…umřelo spousta radostí i strastí, nápadů a realizací…

Tím, že se teď spojíme je sice nevzkřísíme, ale možná dodáme vzpruhu a malinkou podporu jejich smutným majitelům, kamarádům…sama moc dobře znám ten pocit, jaké to je dostat takovou podporu od Vás…proto Vás nejen za sebe žádám, abyste se připojili a nějakou malou částkou je podpořili…protože ta podpora a to vědomí, že v tom nejste sami, mnohdy znamená neskutečně mnoho…s díky

Lucinka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Tady mělo být oslovení, ale nějak mi došla slova ..) Tak jo. Pořád ještě mi před očima běhají ty fotky, ale dáme se do toho. Brečet je zbytečně snadný.

Pokud jste se podívali pod odkaz nahoře, už víte. Kamarádům ze StingerClubu zůstaly pod prolomenou střechou stodoly - garáže jejich miláčkové. A slza možná neukápla jenom nám pacientkám. Já, vy, my .. necháváme škodověnkám kus duše a nejde tak o peníze, jako o dřinu, nadšení, energii, čas, víru, sny. A nejde zůstat lhostejný, protože .. kdyby se to stalo mi, nám, vám!!! Rádi bychom klukům poskytnuly/i alespoň symbolickou podporu, nejenom slovní. A není to poprvé, co pořádáme sbírku, Lucinka by mohla vyprávět.

Snad ta řada pomocných rukou bude co nejdelší. Držme si pěsti, ať má i nadále každý z nás radost a sílu jít dopředu pod jedním společným okřídleným šípem!!!! (Trocha melodramatu nesmí chybět.) Díky všem kdo se připojíte, klidně pětkou nebo dvěma. Dík a klucka stingerský ... DRŽÍME PALCE!!!!

Tadeáška

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boubíkovo příspěvek z HG

Ohromně si vážíme vaší solidárnosti obzvláště vzhledem k tomu že to není nutné a nijak zavazující pro nikoho z vás.

Včera jsme vymýšleli co s auty a jak řekl Caiman, blýská se na lepší časy, všechno co z aut zbyde použijeme na stavbu nových Božích vozů

Teď nás momentálně nejvíc tíží odklízení, nejsou lidi (nebo spíš čas kvůli práci). Po odklizení zase nebudou finance na odvoz a hlavně skladování aut - ono totiž ani jedno auto není kam dát!

Každopádně ještě jednou díky a jen z důvodu toho, abych někoho neurazil, zde je mé osobní č. účtu na které lze cokoliv zaslat (prosím o poznámku "Stodola" při zadání platby).

Boubík

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • číslo účtu:(KB) 86-2671160207/0100
  • variabilní symbol: 100100100
  • popis platby (pokud je možný): stodola

Adresa za StingerClub:

Miroslav Boubela ml.

Komenskeho 17

586 01 Jihlava

Veškeré platby budou evidovány, nic se nepropije za vašimi zády!!!

Dary si nelze odečíst od daňového základu. :o)

Mimobankovní spojení doplníme co nejdříve!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sbírku najdete také na: www.skodateam.cz www.hundertgang.spc-net.cz

Víte, kam vyvěsit odkaz na naší sbírku?? Nebudeme proti :o)))


Rubrika: Co se jinam nevešlo, Přečteno: 9509×, Komentářů: 23, Líbí se Autor: Tadeáška
zdravym velice s vama citim a lituju toho co se stalo je to velika skoda adam
Dovolil jsem si podpořit solidaritu čtenářů přidáním několika fotek.
úplně s vámi soucítím.Sám vím, jaké to je když něco(nebo v mém případě někdo)zničí za chvilku léta práce. Tak taky se připojuji s finanční podporou a pokud budu mít v sobotu čas a vy budete potřebovat, tak přijedu rád pomoci.
Tak jsem se na tu reportáž podíval ... hrůza ... bojujte panové, věřím tomu že spousta věcí se dá opravit ... Držím Vám palce.
Lidi videl jsem vas dneska ve zpravach, nejdriv jsem si rikal ze to zase nebude tak hrozny, protoze vas neznam, ale kdyz jsem to dilo zkazy videl a videl sem ty rozmlaceny auta, tak mi vas bylo tak lito ze neco prispeju, moc to nebude, ale aspon neco no. Kdybyste potrebovali projekt pro stavebni povoleni na nejakej novej objekt, nebo na rekonstrukci, tak mi pisnete na majl!! Ja to znam, daval jsem takhle dohromady Moskvice 403 a pak mi ho nekdo ukrad a uz jsem ho nikdy nevidel. Taky mi bylo do breku a i nejakou tu slzu jsem zamack. Tak drzim palce panove!!!!!!
Jj, mám to natočený - byl tam i můj Rubín, heč 😕
Koukali jste někdo na Novu, právé proběhla reportáž o Stingrácké stodole.
Solidarita je krásná věc, už jsem dal bance příkaz.
Panove to co Vas postihlo je opravdu hruza a ac ja Vas neznam a vy neznate me, rad bych pomohl. A proto jak zde jiz nekdo napsal ... kilo ke kilu ...
tohle mi mrzí, že jdu do práce večer, jela bych vám taky kopnout, no co se dá, tak aspoň na tu novou garáž nebo starou whisku přispěju 🙂))
Jestli pojede někdo z Prahy a bude mít místo v autě, přidám se a na palivo přidám taky...nebo jednoho člověka vezmu k sobě, pokud zprovozním...
Díky všem kteří projevují svojí solidaritu, co si budeme povídat, tsunami mě nedojímá, ale tohle jo 🙂 Atilovo zelený eRko tam naštěstí nebylo, pomalu ale jistě se pracuje na odklízení ale není na to čas (zaměstnání bohužel nepočká). Na tuto sobotu (25.2.2006) zkusíme sehnat co nejvíc lidí a techniky a pokusit se snad kompletně zmizet střechu a možná i zdi. Jen jde o to, jaké má být počasí, hlásí -17 a sníh 30cm - v tom by se nedalo dělat ani ň. Nejhorší je, že do aut teče voda jako to taje...
Doufam, ze tam nevydechlo i zeleny eRko....
A ja zrovna nevedel co s prachama, tak neco poslu, upozorneni i pro ostatni, banky maji povinost hlasit podezrele platby nad 99 999Kc, tak ty miliony neposilejte v celku, ale rozlozte to na vice plateb, at s tim nejsou oplejtacky. Necht plati: V mouzi poznas pritele.
Pokud potřebujete ještě jedny ruce, o víkendu mám volno🙂


Dejte vědět:


Juravalenta@seznam.cz
Samozřejmě se připojuji.
Souhlas... nějaká rezerva se vždycky najde... ( vytuzím se na Klatovy - obětuju oběd a odlechčím řidiče )
Kasičky, kasičky, třeste se!
No mladý maminy taky taky dá, kdyby si kluci měli koupit "jenom" sud a to neštěstí zapít, tak je to dobrá investice 🙂))
Kilo ke kilu, a je z toho na nové kilo.
ja samosebou přispěju takyyy...když už jsem to spoluvymyslela 😉


drzte se !!!
Ač jsem ne vždy sdílel Andrewovi názory na některé akce a i na způsob renovace autíček, tak toto je tragedie a věřím, že pokud by něco podobného postihlo nás, přispějou taky, takže Petkar dá taky kilo.

Vím, že je to jen malá útěcha, ale v duchu jsme kluci (i holky) s vámi a je nám to moc líto, protože každý, kdo má zájem o "stará" auta ví, kolik je v tom práce, vymýšlení a neposlední řadě i financí...
www.stanikdavakilo.cz

...jako kilo jako kilo ne kilo jako kilo 🙂