o víkendu jsem dal jiné čidla a dělalo to to samé nakonec jsem s otcem zjistil že jeden je K.O a muselo se dát 3tí. A odvzdušnit a pak doštelovat šroubkem na čidlu, aby při šlápnutí světla hned sepla.
Pokud brzdy brzdí jak mají a při dostatečném tlaku nesvítí kontrolka-brzdový světla, je to v tlakovém spínači. Při výměně ho naplnit brzdovkou, jinak zavzdušněné brzdy.
Ahoj, mal som nieco podobne s autom, robil to talkovy spinac, v priebehu dvoch tyzdnov odisli oba.... ked som vymenil spinace, vsetko bolo ok.... Pri tejto poruche sa mi aj zavzdusnili brzdy - nikde netiekla brzdovka, no pravdepodobne cez zly spinac sa zavzdusnoval valec. Okrem toho mi to zacalo vyhadzovat poistku... Takze skus vymenit spinace a ak to neprejde, tak snad niekto iny poradi....
Čau mám problém. Jak brzdím tak nesvítí brzdy, ale jak pořádně zaberu na pedál tak teprv začnou svítit co to může bejt????