V naší rodině to má 69 a Barča a do eRka si to taky nainstaluju. Do obou aut to bylo dělané dodatečně.
Videl som to v pár Aviach, ale ani v jednej škodovke. Takže bývalý majiteľ môjho Puffiho si pohaluzil. Myslím že je to dobrá vec. Ďakujem.
Poznam, ta tycka sa dala vytiahnut (zostala len diera). Mali sme ju kedysi v octavii.
v katalogu vedeno pod skladovym cislem
No je to po pravde odpojovac baterie a na Skodovky se to ve fabrice opravdu nedavalo a na eRko vubec ne ! 🙂
DoDo (Dodělej doma) odpojovač baterky.Dobrá věc, umístit někde pod zadní sedadlo.Bráchovi to zachránilo hundrta,vybrali mu rádio,utrhli káblíky od zapalování ale s autem neodjeli
tohle je spíš odpojovač a já to nemam ani v jednom autě (77,78) a myslim že neni nikde...
viete mi niekto povedať, či sa dávali tieto el. prerušovače do nejakého ročníka eRiek sériovo? Kamarát mi stále tvrdí že áno, ale nejako sa mi to nechce veriť... Díky