Tak Turci už šlehají i synchrony na 105/120, o ošulených šavlích zadní nápravy jsem věděl, o čínských spojkových ložizcích a kulových čepech taky, ale tohle ????
Kluci dělali jste už někdo renovaci převodovky? Co všechno tam odchází a je třeba vyměnit.Ložisky synchrony atd...?Které díly převodovky naopak přežijou a není je třeba měnit?
19. březen 2007