no pokud nehoří tak moc aby museli jet hasiči tak si dovolím malou poznámku 🙂 pokud je vystužíš případně tak je to celkem šumafuck nebo nééééé 😉
on není ani tak moc rozdíl v tloušťce jako ve zpracování (bodování atak ) a pokud je dodatečně posvařuješ, tak by mohly vydržet i nevystužený...si myslím
Prosím Vás, co máte zadní ramena na škodovku v českém provedení/nejlépe nová/změřte mi tloušťku plechu, ze kterého jsou zhotovena!!! prosím co nejrychleji! Pokud má někdo naopak ta polská, změřte je taky... jistě tím nepomůžete jenom mně. Díky!!
20. březen 2007