INZERCE
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Kloggie
21. březen 2007
Matsoft: porid si do Firefoxe IE tab a bude ti to chodit v pohode. Ja uz explorer vubec nepouzivam a stranky ktery ve foxu nechodej hodim do IE tabu a jde to v pohode...
Líbí se
Link
Odpovědět
Džon.
21. březen 2007
Kontroluje to mimetype image/jpeg - netusim, jestli firefox posila jinej mimetype...
Líbí se
Link
Odpovědět
Matsoft
21. březen 2007
super.... a neslo by to pro firefoxe upravit? co to pouziva za prasarnu,ze to na FF nemaka?
Líbí se
Link
Odpovědět
dvordy
20. březen 2007
použij Internet Explorer, Firefox nefunguje.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
20. březen 2007
zkus mu dat priponu maly .jpg jinak nevim
Líbí se
Link
Odpovědět
Matsoft
20. březen 2007
pokousim se dat inzerat s prilozenym obrazkem... a furt mi to pise, ze obrazek neni JPG ani PNG.... pritom JPG prikladam
Líbí se
Link
Odpovědět
21. březen 2007