Matsoft: porid si do Firefoxe IE tab a bude ti to chodit v pohode. Ja uz explorer vubec nepouzivam a stranky ktery ve foxu nechodej hodim do IE tabu a jde to v pohode...
Kontroluje to mimetype image/jpeg - netusim, jestli firefox posila jinej mimetype...
super.... a neslo by to pro firefoxe upravit? co to pouziva za prasarnu,ze to na FF nemaka?
použij Internet Explorer, Firefox nefunguje.
zkus mu dat priponu maly .jpg jinak nevim
pokousim se dat inzerat s prilozenym obrazkem... a furt mi to pise, ze obrazek neni JPG ani PNG.... pritom JPG prikladam