Předělání hlavy 120 na 120ls

Jon: nepíšeš odkud jsi, takže těžko radit. Poohlídni se ve svém okolí, poptej starých škodovkářů, mechaniků.


Uměl bych to zařídit ve středních čechách.
ak myslis predelany hlavy ten bombirung na LS piesty, tak uz som to par krat robil a vsetko je OK





viac info :





http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=2&id2=549&id3=2778
A nevíš o někom kdo to umí?
jsem z Prahy a je OK. jen je ze zadrenyho motoru (jeste je v aute-o vikendu jde ven)..
Kdo borusi hlavy, ev. dělá tvrdá sedla, zpravidla umí udělat i zahloubení na LS písty.
A odkud jsi? a v jakým je stavu?
hlavu mam.... na vrakaci bych za ni vic jak 500 nedal...
Neznáte na to někdo nějakej grif nebo postup? Kolik byste dali za hlavu na 120ls na vrakáči?