U Garde se to delalo relativne bezne - jednak sehnat nove klouby Lobra byl a je trosku problem a druhak vlecka se zohyba a pak jsou z toho ta znama A-cka...





A na jezdeni do prace a zprace je opravdu jedno, zda mam kyvku nebo vlecku. Kyvka je jednodussi a neni problem sehnat vsechny dily.
no ja mam zrovna takeho - stvorrychlostneho, a mal som v plane dat tam mokry 5qvalt. no a ta priblizna cena? ked to vsetci vyhadzuju, mala by sa dat zohnat aj lacno nie? no a mam aj suchy 5q. tak pri com mi odporucate zostat?
Já ho taky mám. Akorát že to není 4q 3,9 ale normálně 4,22. Převod 3,9 byl jenom pro motory 1,3
Tady je důkaz - Rapid 120
V BAZke se dělaly Rapidy s motorem 120LS a 4q 3,9. Kamrád jednoho takovýho má.
Rapid 120? Si si istý že máš Rapida? Neni to náhodou Garde?
tak je to na Rapida nebo na 120? A proč dávat místo suchý mokrou? Sorry za OT ale zajímá mě to
Hmm, preco chces menit rapidacku napravu za mokru??? Vacsina ludi skor meni mokre napravy za suche.....
zdravim vsetkych skodamaniakov, chcel by som sa spytat na REALNU cenu ramien a sirokych poloosi na mokru prevodofku. pripadne keby mal niekto na predaj v okoli Ilavy, Trencina, nech sa ozve/ponukne. a taktiez by ma zaujimalo, ci sa pri vymene prevodovky zo suchej na mokru meni aj nieco ine okrem ramien a poloosi (tlmice alebo nieco podobne). S drziakom prevodovky, kde je uchytena je to ako? momentalne mam totiz prevodofku upevnenu len v jedno bode - v strede a viem, ze mokre su uz uchytene na dvoch miestach. ak je nutna vymena aj tejto vystuhy, tak za kolko by som ju zohnal? prip. kto ponukne?(len SR-TN,IL,PU). Pripadne by som kupil komplet skodofku (120) s dobrym motorom(r.v.82 a viac) a mokrou prevodovkou so sirokymi poloosami (4r.), karoseria je nepodstatna, odhlasenu, tak cca za 2000?


a este by som zabudol, je to na model RAPID 120.





dakujem