2oké čelo - pozink
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jirka
29. březen 2007
jižní morava, poštou možné +100,- Cena? nabídni, nevim
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
29. březen 2007
Odkud jsi? Jaká je cena?
Líbí se
Link
Odpovědět
jirka
29. březen 2007
pánové, chtěl by někdo pozinkované 2oké čelo na Š100? je starší, sundané z vozu, kde bylo krátce, ale pěkné a nepoškozené ... ochráněné pozinkem
Líbí se
Link
Odpovědět
29. březen 2007