jižní morava, poštou možné +100,- Cena? nabídni, nevim
Odkud jsi? Jaká je cena?
pánové, chtěl by někdo pozinkované 2oké čelo na Š100? je starší, sundané z vozu, kde bylo krátce, ale pěkné a nepoškozené ... ochráněné pozinkem