Asi záleží aj od toho či je pružina na konci zarovnaná alebo nie... Rozhodne by medzi plech a pružinu nejaké, aspoň minimálne tesnenie malo ísť.
Zdravim nekdo mi tvrdil za pod tvrdsi pruzuny neni dobre devat ty gumy.Co si o tom myslite...