Gumy nad priziny
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
mototechna
2. duben 2007
Asi záleží aj od toho či je pružina na konci zarovnaná alebo nie... Rozhodne by medzi plech a pružinu nejaké, aspoň minimálne tesnenie malo ísť.
Líbí se
Link
Odpovědět
ZdenoR
2. duben 2007
Zdravim nekdo mi tvrdil za pod tvrdsi pruzuny neni dobre devat ty gumy.Co si o tom myslite...
Líbí se
Link
Odpovědět
2. duben 2007