Problém s favoritom
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Eidy
2. duben 2007
dělá to za tepla nebo pořád?
Líbí se
Link
Odpovědět
diesel079
2. duben 2007
Mám problém s Favoritom 135L akonáhle naštartujem tak ide motor na velmi nizke otáčky a sem tam zakašle. Neviem že či to je v predstihu (nedávno som menil rozdelovač) alebo v niečom inom.......dikes
Líbí se
Link
Odpovědět
2. duben 2007