dělá to za tepla nebo pořád?
Mám problém s Favoritom 135L akonáhle naštartujem tak ide motor na velmi nizke otáčky a sem tam zakašle. Neviem že či to je v predstihu (nedávno som menil rozdelovač) alebo v niečom inom.......dikes