Pneumatiky
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luky
3. duben 2007
Kamarád je myslím měl a problémy s tím nebyly
Líbí se
Link
Odpovědět
DynDyn
3. duben 2007
Jen dotaz- obuji na klasickej rafek, kde ted mam pneu 165/70 R 13 pneu o šířce 185? Ja myslim ze jo, ale jestli to nebude delat problemy v zatackach ve vyssich rychlostech ?!
Líbí se
Link
Odpovědět
3. duben 2007