Kamarád je myslím měl a problémy s tím nebyly
Jen dotaz- obuji na klasickej rafek, kde ted mam pneu 165/70 R 13 pneu o šířce 185? Ja myslim ze jo, ale jestli to nebude delat problemy v zatackach ve vyssich rychlostech ?!