hlava 130RS pasuje na blok 130L a hlava 1150 na blok 1000-120 ale odporuca sa dat blok z 120M s liatinovymivikami hlavnych lozisk....ja to skladam zatial na erkovy blok ale casom to prehadzem do 120M...
A pasuje ta hlava na ten blok ???


Je to blok z klasickeho R110 ??
Kdyz tam das solexy, tak tam dej hlavu z favorita.
tak ak mas cca 20 (slovom dvadsat) tisic korun a viac je mozne taku hlavu zohnat....ale treba dat pozor nato aby bola 130RS a nie 1150 a aby bola v poradku....a potom ostatne prislusenstvo ako svody sanie atd...zohnat sa da len je to drahy spas.....ja som zohnal osemkanal na 1150ku a teraz ho idem davat dokopy tak uvidim co ztoho bude ako to pojde atd...
OK mas pravdu děkuji za cene informace.


Krburatory mam od solexu mam snima vetsi zkusenosti nez s WEBREM.


No ta hlava bude asi orisek.


Jeste resim hlavu z favorita respektive cely motor no uvidim


ALF
JJ potrubí a karburátory Weberry, Sollexy seženeš, nejhorší bude sehnat dobrou hlavu....je to téměř nemožné, sice kolují v různých mediích všelijaké lákavé inzeráty...jenže tu hlavu někdo koupí a zjistí že je na nic tak ji okamžitě prodá jinýmu který udělá totéž.





Více snad napoví někdo kdo tohle absolvoval a měl úspěch nebo naopak.
Jo chci to pro 130RS





Nemam technicke problemy se sacim potrubim a karburatory to je vcelku malickost. Sehnat asi nemozne !! Hmm co nadelam





Stavim 130 RS
Ale 8kanálovou hlavu na co ? na jaký motor ...jsou různé 8kanály ....litinové na motor 1150-1172 potom na 130RS a pak jsou běžné 8 kanály hliníkové ale jen na motory řady 135-136+Favo+Felda





pokud máš na mysli ty na klasické motory 100-130 tak ty těžko seženeš pokud ano tak vetšinou jsou niž k nepoužití nehledě k tomu že k nim musíš mít i spec sací a výfukové potrubí, karburátory a nebo celou výfukovou soustavu.....prostě to neí taková jednoduchá záležitost.
Je možné takovou hlavu sehnat ???





Zajimaji me rozdily mezi 5 kanalovou a 8 kanalovou prakticke zkusenosti !





Děkuji ALF
Co máš pod tím na mysli úpravy ? jaké k čemu ? princip úpravy hlavy je stejný jak u 5 tak i 8 kanálové hlavy a články o úpravách tady jsou taky .
Máte někdo zkušenosti s realizaci 8 kanálové hlavy