Jestli nemáš širší gumy, tak jsou "malé" nálitky na spodním domečku versus řídící páka. Když dáš plný rejd a podíváš se na kolo, zjistíš, že se stýkají domeček/řídící páka takovými malými nálitky. Vždy se to řešilo "navařit bambuli" na výstupek řídící páky (elektrodou, COčkem).
Za bolševika byly odřené podběhy důvodem vyhazovu z technické.
Většinou se jedná o špatně nastavenou geometrii (tzv. úhly rejdu), dorazy se k tomu mohou přidat. Nebo pokud máš na úzkých nápravách orig. ráfky s širšími pneu.
Mě dřelo jedno 13" kolo o podběh úplně od novýho a tedy nikde nic vymačkanýho samosebou nebylo ....tohle občas dělávalo jen tak samosebou škoda je škoda a občas je nevyzpytatelně postavená kastle že jsou i rozdíly mezi kolem a lemem blatníku na každé straně jinak 😉
ale jinak platí že mohou být vymačkené dorazy....jenže ten doraz by musel být málem skoro celý pryč aby to mělo takový vliv....jo jo to jsou věci mezi nebem a zemí 🙂
už to tu bylo propíráno a došlo se k poznatku že když při plném rejdu dře kolo o podběh, je to způsobeno vymačkáním jisté součástky. Poradíte někdo prosím, co to je za součástku? Díky
6. duben 2007