Vybrace v brzdovém pedálu

Tak dneska to dělalo s kvaltem a sešláplou spojkou a brzdou🙁
Pozri sa, niekde neopiera trubička o prevodovku alebo tak.
škoda 100 bez posilovače
jake auto?.......ma to posilovac?
špatně jsem to napsal. Auto stojí na místě a dělá to
Máš zvlněný kotouče. Chce je to vyměnit včetně destiček nebo jsou-li zánovní jemně přelíznout na soustruhu. Todle je ale spíš nouzovka s ohledem na cenu kotoučů na škoduli je radši vyměň
Čím to je??? Někdy když nastartuju a šlápnu na brzdovej pedál a je vyřazeno tak podle otáček vybruje pedál brzdy. Někdy ne.