Vybrace v brzdovém pedálu
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
J.T.
7. duben 2007
Tak dneska to dělalo s kvaltem a sešláplou spojkou a brzdou🙁
Líbí se
Link
Odpovědět
Erkomartin
7. duben 2007
Pozri sa, niekde neopiera trubička o prevodovku alebo tak.
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
6. duben 2007
škoda 100 bez posilovače
Líbí se
Link
Odpovědět
PatoRS
6. duben 2007
jake auto?.......ma to posilovac?
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
6. duben 2007
špatně jsem to napsal. Auto stojí na místě a dělá to
Líbí se
Link
Odpovědět
Danda
6. duben 2007
Máš zvlněný kotouče. Chce je to vyměnit včetně destiček nebo jsou-li zánovní jemně přelíznout na soustruhu. Todle je ale spíš nouzovka s ohledem na cenu kotoučů na škoduli je radši vyměň
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
6. duben 2007
Čím to je??? Někdy když nastartuju a šlápnu na brzdovej pedál a je vyřazeno tak podle otáček vybruje pedál brzdy. Někdy ne.
Líbí se
Link
Odpovědět
7. duben 2007