S delortama je to horší, to nejsou webery, na ty si ty trysky budeš muset nechat vyrobit. Já jsem to tak udělal, ale stejně tam mám původní orig. Ale to ty karburace mám dvě a na 1130(boxer oltcit, v oltcitu). Vyzkoušej a určitě budeš mile překvapen i bez laborování.
Jinak dobré počtení (o weberech) je na davesových stránkách
Ahoj, potreboval bych poradit s otryskovanim jednoho Delorta 40 DHLA na 1200. Nevite nekdo jak na to nebo nejakou supr sajtnu kde bych si o tom mohl neco precist a tak neznate. Dikec
11. duben 2007