neni problem sehnat dily na dellorta, ale jsou drazsi nez dily na webery, sezenu vse
natryskovani je tady http://www.volny.cz/zazaa/dellorto.jpg


a potrebne dily sezenes treba na UK-ebay
S delortama je to horší, to nejsou webery, na ty si ty trysky budeš muset nechat vyrobit. Já jsem to tak udělal, ale stejně tam mám původní orig. Ale to ty karburace mám dvě a na 1130(boxer oltcit, v oltcitu). Vyzkoušej a určitě budeš mile překvapen i bez laborování.




Jinak dobré počtení (o weberech) je na davesových stránkách
Ahoj, potreboval bych poradit s otryskovanim jednoho Delorta 40 DHLA na 1200. Nevite nekdo jak na to nebo nejakou supr sajtnu kde bych si o tom mohl neco precist a tak neznate. Dikec