m8ri, stačí ta loušťka věnce?

Koukám, tady nikdo asik neví, jakej máme volant ve Sporáčkoi 😀
...zapomnel jsem napsat, ze kdyz bude o volanty zajem, tak za 500 CZK ho muzu komukoliv omotat...





🙂 dratem 🙂





😀





ok, C je spravne 😉





wrrrrrr
no mě taky vychází c+ kousek 😀, ale asi jsem měl počítat ještě s tenčím věncem mno 😋
Mnóóó, tak tie páčky sú z ochcávky, ale plast nahradím hliníkom a láknutým drevom, hlava fofrklacku (krásne slovo "fofrklacek"😉 je tiež hliník, zatiaľ + koža, ale aj tú nahradím drevkom...
Bych řekl hoooooodně😀
No Stane, mám už svůj typ. Myslím, že mohutná nápověda se skrývá v mém spodním obrázku s obtočeným metrem. Pak už zbývá jen zohlednit, že Tvůj věnec je malinko útlejší a spočítat obtočení, takže můj typ je "C", né-li "D" 😀
Jináč Rišo ten dřevěnej volant je samozřejmě krásnej, jen dej pozor na čitelnost ideového záměru. Když vidim ten volant ve dřevě, uprostřed červenozlatej znak z Oktávie, pod tím krásně plastový lukáše z něčeho novýho a pryskyřicovou hlavici fofrklacku, tak každá ta věc je moc pěkná, ale jakoby každá mluví vlastní řečí, než aby spolu komunikovali či dokonce zpívali společný chorál 😀 Ale vím, že zatim ladíš techniku a až skočíš na interier, tak to bude zas někde úplně jinde a možná i úplně jinak 😉
stejny volant co jezdim v Rapidku.





testova otazka:


Kolik metru dratu je zapotrebi na omotani volantu SKODA prumeru 32cm?


a) 3 m


b) 4.5 m


c) 6 m





🙂
Petře než jsem si teď zapnul PC, proběhlo mi hlavou jaká seš tichá duše tohodle webu. Jak vidíš, víš a jsi uznávaným členem, toť má malá poklona 😉





No pravda chtěl jsem se samozřejmě pochlubit, protože jsem si s ním dal trochu práce a dvě noční seance a držet ho v ruce je přímo omamnej masérskej pocit 😉





Samozřejmě Vám někomu rád potáhnu volant, Ti kdo maj navíc spoustu zajímavých ND, nemusí sahat hned po kešeni 😀DD Jen si nikdo nesmí myslet, že když šiju 10 hodin denně, 6 dní v týdnu a i ten sedmej na to někdy padne, že pak rozvrkočeně vítám další rachotu na verpánku 😀DD David m8rinek mi ale dovezl z němec laminátové zadní blatníky na kilo tak tam prostě neni o čem 😀DD
to MOT: no ja viem, ved som pisal, ze vyzera AKO original SKODA 😉





je hezkej, mi prijde jako z "Giulietty" 🙂
Stanley: vypadá, a není. Je to z Alfy Romeo, nejaký dosť starší ročník sportung verzia... A ten znak je tuším Spartakovský.
Daves:


To neznamená, že to chci od Ladiče ..... Halt si to udělám sám, nebo si to nechám udělat od nekoho jiného......





Vytrženo z kontextu zní pro některé jedince přinejmenším zajímavě 🙂) Bacha na nevyžádanou poštu 😉





Láďo, to že jsi wobrázek Tvého výtvoru pro m8 zveřejnil tady v diskuzi, samo o sobě něco znamená. Kromě toho, že jsi cítil neodolatelnou touhu pochlubit se ostatním a namasírovat si ego, jak jsi šikovný .. ( mohl jsi mu to přeci poslat jakoukoli jinou cestou uchovávající soukromí přenosu informací )


Takže ty hlášky o spoustě práce a nemožnosti přijímat objednávky na obšití volantu si nech od cesty 🙂 Prostě to chápu jako skrytou reklamu. Ve skutečnosti už se kocháš představou, jak se Ti ty měďáky za potažené volanty sypou do kapsy 🙂))
jo, tak to je hezkej volant, vyzera naozak ako original Skoda...





😉
čo tak ho dať do drewa?
kdyby jste nekdo mel na venci volantu namisto kuze latex (v barve vozu), mohl bych vam nabidnout za dobrou cenu lestidlo 😉





kuze je kuze, hlavne v lete...





vecer pohledam fotky volantu v Rapidku a bude nasledovat i testova otazka 😉





btw, hezkej volant, M8





btw, dobra prace, LL
máš pravdu koženka je jen koženka ....ale taková kůže na volantu a ještě navíc v barvě vozu 😉





Mnóóóóó ...jen aby se ti hodila k barvě kabelky a a bot 🙂))))))))
Ale je to krásný... jinak znalí vědí, že takový volant, navíc v barvě vozu, mám na sporáku už dávno... už pár let.
Nic proti ničemu, jen jsem vyjádřil názor, že chci taky 😀


To neznamená, že to chci od Ladiče, vlastně jsem ani nevyjádřil co chci.


Konec konců jsem tu vůbec nebyl a nic sem neviděl 😀





Halt si to udělám sám, nebo si to nechám udělat od nekoho jiného.
NESLYŠEL !😀 ... ale četl :O)








Davesi: UROB SI SÁM 😉
Daves: "Ne ne, nevolejte a neobjednávejte, práce mám tři pr.... a drahej sem jak sv.... 😀DD"





NESLYŠELS??? 😀
Já ci taky 🙂
ty jo LL vono to je fakt jak kolo od vozu 😀 ještě 3 takový a máme základ pro povozidlo 😀
Dane Mirelon v m8rinkově volantu je pravej kupovanej v BauMaxu. U Tebe šlohnutej si schovávám na svůj volant, ten byl krapátko tenčí 😉
Ten Mirelon mi šlohnul v garáži. jinak je to na 15 mm trubku tl 6 mm
Tu kozenku maj tady v Plzni normalne v Řempu..stoji asi 200 za metr budu ji davat na par casti nterieru..myslim ze je to ta sama co je na origo erkovych zadních sedačkých v tom prostředku..
prsty už natahuju ale ne kvuli volantu ale kvuli kejtře 😀 ale jak vidim tak to je multifunkční 😀
Nemůžu se ubránit dojmu že to má z druhý strany ventilek 😀





Jinak to je tak na moje ruce, David bude muset strkat prsty do svěráku a tahat za ně, aby ho vůbec obejmul.
Nadává se tomu Mirelon 🙂
Tý koženky tu mám nějaký zbytky, ale prej se ještě sehnat dá. Chce to zasondovat mezi zavedenými autočalouníky. Moje specializace je přecijen trochu jiná.





Jinak duše z koloběžky mě nenapadla 😀 Já tam aplikoval jen obyčejné těsnění, co dávaj topenáři a instalatéři přes trubky. Je to taková ta zpravidla šedá pěnová trubka. Taky se tomu nějak nadává 😉 Má to příjemnou tuhost, tvárnost a výsledkem je dokonalý výsledný tvar. Maj je navíc v několika tloušťkách, takže si lze i vybírat dle individuálních požadavků. Dřív jsem používal molitanové těsnění, ale to se tvářilo robustně jen do doby, než jsem to přečalounil. Elasticita vrchního materiálu to stáhla a výsledný efekt nebyl, jak bych si přál.





Důležitej moment je, že výplň je potřeba k věnci přilepit, aby nemohla začít cestovat 😉
ta koženka nebo co to je je jak původní, to se jako normálně prodává? Wow. A co tam je uvnitř naspáno, že to je jak pneu z koloběžky? 🙂
Ne ne, nevolejte a neobjednávejte, práce mám tři pr.... a drahej sem jak sv.... 😀DD
Jinak pro všechny přítomné vysvětlení: je to volantík klasika Kolínský rally 32cm tady od Láďi který mi ho na mini srazu v MB předal ať na něm zamakám, tak jsem ho dostal do komaxitu, vrátil Ládíkoj s prosbou o zesílený věnec a všichni posuťe jak to dopadlo.🙂





Jo jo Láďa je mistr ve svém oboru





a teď všichni telefonujte a obědnávejte.....😀
Jo M8 máš v něm super pružnou bezbečnostní výplň, když se s ním jebneš do hlavy, žádná bolest a hlava krásně odskočí, odzkoušeno 😉 😀DD
Láďo ty jsi ďábel 😀, krásnej je 🙂
Změř si na ruce rozměr mezi špičkou ukazováku a špičkou palce, jestli ho vůbec obejmeš 😋 😀DD
Celkový dojem 😉