O víkendu chci opět začít skládat motor (snad to do Běšín stihnu) a když jsem ho rozebíral, tak se mi zdálo, že přes mrazovku co je za vačkou prosakuje olej. Co s ní mám provést? Vyrazit a znovu nějak zalepit?