Mrazovka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Jerrom
10. duben 2007
O víkendu chci opět začít skládat motor (snad to do Běšín stihnu) a když jsem ho rozebíral, tak se mi zdálo, že přes mrazovku co je za vačkou prosakuje olej. Co s ní mám provést? Vyrazit a znovu nějak zalepit?
Líbí se
Link
Odpovědět
10. duben 2007