Pokud by nevadilo čelo s prapodivnou dírou na náporák, tak mám, ale je to pododný konec jako Neratovice, pro změnu Brandýs nL. Z ČM je to cca 12km po dálnici. Toto čelo je dvouoko, mám ještě jedno 4 oko, to ale nevenuju, to půjčím.
Ahoj lidicky, nenajde se nejaky dobrotinec, ktery by mi v praze venoval predni celo na kilo, klidne ve znacnym stadiu koroze, jen nezmuchlany ? Potreboval bych ho na sobotu jako mustr. Nevali se nekomu podobny odpad doma ?
13. duben 2007