nemáš zač Jerrome. Jen sem se byl pro jistotu mrknout do toho katalogu a tam jsem našel tu sponu a podložku jen po jednom kuse. Ale asi to bude tisková chyba. Na co by tam pak byly ty díry 2 ??


Když to budeš nasazovat, tak dávej bycha ať ti nepraskne ten plastovej ofuk. Těm sponám se tam moc nechce a to vůbec nemluvím o podložkách...😀
Jo takhle... právě, že jsem ze starýho plata vyndal jednu sponu s podložkou ale když jsem teď po roce přemejšlel, jak to tam mohlo bejt, tak jsem na to nepřišel. Děkuju
v platu jsou zasunuty 2 spony(takové ty co jsou v tapecech na dveřích), na ně připevníš ofuk a zespodu zajistíš 6-kou podložkou. Takto je to v katalogu pro rok 74(tuším).





žádné šrouby jak píše M8 tam nepatří!
Je zašroubovenj 2ma šroubama v platu (je to takovej ofuk s osazenim ne jako ve predu-tusim) a pak na tý hadici😉
Ahoj, jelikož doma mám stažený katalog z netu a ten není kompeltní a u Martyho na webu jsem to taky nikde nenašel, tak se jdu zeptat: jak drží ofuk zadního okna v zadním platu? v kastli jsou díry větší a propadává to a v paltu mám zase díru akorát a nevím jak to má držet. Díky za rady