Proč bez termostatu? tropický vedra tu zatím nejsou. Motor bez termostatu se jinak dýl ohřívá a tím víc trpí.
OK, dík- karbec nastaven.... Jezdíte nekdo v léte bez termostatu?
6-pod tou záslepkou je tryska volnoběhu 1.stupně
Právě ten přídavný vzduch, který jsem prvně pojmenoval jako volnoběh, se používá k regulaci volnoběhu. Při zavřených klapkách reguluje množství vzduchu obtékající zavřené komory.
ano, timto nastavis volnobeh.
takže 1. je bohatost smesi, a 2. pridavny vzdusnik, a timto nastavim i volnobeh, jo?
Sem zblbej z webru...





Bohatost směsi, přídavný vzduch, vzdušník 2 s trubicí, vzdušník 1 s trubicí, hlavní tryska, záslepka ?
Bohatost, volnoběh, vzdušník 2, vzdušník 1, zpětný ventil akcelerační pumpy, záslepka ?
A další.... Dík
A další
Popíšete mi prosím někdo mnou přiléžené obrázky karburatoru? Našel jsem zde postup, jak karburator po repasi nastavit na základní nastavení, ale přesne nepoznám co je co.... Predem dekuji