KOukám na Youtube to jede :oD

Nechť je jim šrot lehký...
Také přidám něco k pokoukání (nevím, jestli to tu už někdy bylo):





http://www.youtube.com/watch?v=aM82LLmzUI8


- sestřih z nějaké maďarské Škoda rally





http://www.youtube.com/watch?v=7😭8pqL6GE


- kolize Škody 100 s traktorem (při závodech)