Čidla - HELP
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Erkomartin
23. duben 2007
Čidlo teploty by malo mať závit M14x1,5.
Líbí se
Link
Odpovědět
Myschak
23. duben 2007
čidlo tlaku má M10x1
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
23. duben 2007
Víte někdo jaké závity mají čidlo teploty vody v termostatu a čidlo tlaku oleje (spínač) (motor 136 z Rapida)??? Nějak se mi to v příruční literatuře nepodařilo dohledat ;O(
Líbí se
Link
Odpovědět
23. duben 2007