Čidlo teploty by malo mať závit M14x1,5.
čidlo tlaku má M10x1
Víte někdo jaké závity mají čidlo teploty vody v termostatu a čidlo tlaku oleje (spínač) (motor 136 z Rapida)??? Nějak se mi to v příruční literatuře nepodařilo dohledat ;O(