ten ventil ti reguluje brzdny ucinek v zavislosti na zatizeni zade vozidla kdyz je auto zatizene tak je brzdny ucinek nejvyssi melo by to byt spojene prez pruzinu se zadni napravou jeden je privod a ty dva by mely jit kazdej na jednu stranu ke kolu
Daves ...zítra ti to zjistím dnes už končím
tady je ten nesmysl...





čtyřka je přívod od válce zpředu, šestka je trubička k brzdám, a mezi nimi je na obrázku ještě jeden vývod, z kterého ve skutečnosti vede kamsi další trubička.





Metodou pokus omyl to určitě zjistím, ale podmínky pro hraní si nejsou zrovna nejpříznivější - radši bych měl jistotu a věděl předem co ventil udělá...
Dušan: krasný, teď už mi tam naskočily i obrázky... super, děkuji velice.





Btw: nedalo by se něco zjistit o tom EBD, měl by to být ventil, který má být připojen kamsi (mechanicky) a v závislosti na zatížení reguluje brzdný účinek na zadní nápravě. Já bych potřeboval info jakým způsobem reguluje (zda přepíná okruhy, nebo jen omezuje tlak), a v jaké poloze je otevřen na max, resp brzdný účinek je nejvyšší.





Klidně mě pošlete někam... nejlépe na nějaké dobré VW forum 🙂
Daves:nevím jaký máš typ ale dej si brzdový třmen...brzd.třmen montáž a vyskočí ti i sada gumiček a hned cena a že je máme skladem
Brzdy z VW LT 35 do škodovky? ;O)))
A ještě jedna otázka... jak funguje EBD systém zadních brzd - v jaké poloze je ventil zavřený a v jaké otevřený ? Jaké má výstupy ? Tuší někdo ?
Super, koukám že se nechají koupit celé brzdiče... Jak je to s díly do brzd - dodávají se jen celky, nebo lze koupit třeba jen těsnící kroužky a jednotlivé komponenty ?





Btw: je někde k dispozici nějaký katalog, podle kterého by se nechalo zjistit číslo a název dílu, abych nemusel říkat: potřebuju takový tamto jak vypadá jako to a je to tam a dělá to tohle
Zdar zadej si stránku http://cat.apm.cz a klikni na vlajěčku vstup bez přihlášení.Zadali jsme to i pro veřejnost a najdeš tam vše včetně cen
Neni problem dovazime mimo jinych take dily na VW a jestli se ty dily vyrabi tak je take dovezem. Take je mozno sehnat tzv. druhovyrobu ale jde o to co potrebujes. Jinak v Nemecku jich jezdi stale jeste spousta,sam jsem 2 auta vlastnil a je to delnik k nerostrhani 🙂


Zdravi Hansi
No ale s ŠkodaPlzeň LT35 by si zase užil více legrace (absolutní přednost - nikdo si nedovolí ti jí nedat, rovnocený soupeř tramvají atd.) a auta na tom taky odtaháš.....
Upozorňuji, že se ptám na VW LT35, ne na ŠkodaPlzeň LT35 😀
Ahojda,





protože je mezi Vámi spousta šikovných a znalých lidí, a určitě se i hodně z Vás pohybuje v oboru automechanik, ptám se tedy na neškoda otázku...





Jak je to s cenou a dostupností náhradních dílů na VW LT35 první generace ? (Též značené jako LT1)





Případně mi hoďte nějaké fajn linky na prodejce dílů, dokumentace, atp... Prostě něco jako www.vwlt35.cz 😀





Děkuji





Daves