chladič už jsem letoval, neboť mi ho na několika místech zcela systematicky pomičily listy z vrtule, použil jsem pájecí kapalinu, 50W tyčovou pájku a plynový hořák, Hořákem předehřát ( ne moc, jinak se může propálit) poškozené místo mít pořádně obroučené na kov, nesmí být zoxidované, a jde to zaletovat celkem vpoho.
Když ti teče chladič, můžeš ho opravit zapájením. Chladič je nejlepší natlakovat aby si spolehlivě našel tu dirku. Ale když píšeš že se ti objevuje nesystematicky dirka, chladič má už asi slabou stěnu a je lepší sehnat nový než ho flikovat, budeš ho letovat co chvila.
27. duben 2007