pomoc s delorty
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
kavka
2. květen 2007
Zkušebně jsem namontoval delorta na sací potrubí,máme je rovně nad výfukem a jsem v pasti,jak vymyslet ovládání,už tři hodiny serfuju a nic jsem nenašel.
Líbí se
Link
Odpovědět
2. květen 2007