Já bych to nechal zrenovovat. Stojí to pár kaček. Mě se na staďáku odlepil kousek obložení a seklo se kolo, stálo mě to jeden držák čelistí a táhlo zadní brzdy.(Komplet se to všechno rozlítlo po okolí a to nebylo při plné rychlosti) Takže s brzdama bych si moc nezahrával.
4. květen 2007