Lepení brzdobvého obložení

Jo, asi máš pravdu, nebudu šetřit na nesprávném místě, zabít se na Stadionu by bylo trapný...🙂


Díky.
Já bych to nechal zrenovovat. Stojí to pár kaček. Mě se na staďáku odlepil kousek obložení a seklo se kolo, stálo mě to jeden držák čelistí a táhlo zadní brzdy.(Komplet se to všechno rozlítlo po okolí a to nebylo při plné rychlosti) Takže s brzdama bych si moc nezahrával.
TO ses trosicku na jinem fóru, ne? Prodavalo se na to specialni lepidlo, ale cenu ti nepovim.... ja to mel pred lety doma, a drzelo to v klidu
Víte někdo, čím se lepí? Nebo mám koupit raději celé čelisti...?


Ještě podotýkám, že se nejedná o eRko, ale o moped Stadion, takže přišroubování není možné. Díky.