Mame v nabidce samolepici odhlucnovaci material.Je to nejaka jako plstena tkanina cca 1 cm tlusta a potazena hlinikovou foliji perforovanou.Druha strana je samolepici. Cena za 1 m ctverecni 530 Kc.


Sire je 1m. Je to lepsi nez bitumen, ten je vice proti vibracim.
Co třeba tohle?🙂


http://www.vestin.cz/
No tak toje síla. A je v tom aspoň něco jinýho než asfalt s nějakou nosnou vložkou ( papír, sklotextilie, hliník folie)????
v praci sme vylepovaly temahle platama cely auto a vyslo to bratru na 13 000
Na kolik to vychází?


Myslím, že by to šlo nahradit samolepícím asfaltovým pásem a cena je nějakých 150 za m2
No proto :O) ten Bitumen jen do dveří jaxem tady psal někde co spomínal Medvěd aby bylo pořádný to DUC DUC DUC 🙂a možná na přední okno dolů kvůli výškovým ...ale asi to tam stejně dám páč ty dvéře a zadní blatníky pod tapecírem vibrují jak prase i když tam nemám žádný repro 😉
Ladis: ne, bitumen asi nemaji, jen jsem je uváděl jako alternativu pro odhlučnění vozů.
mikra tenhle Bitumen ? mám origošem od Mikry(skelná vata s Al folií) vylepený celý auto jenže jsem to kupoval u nás v Autodílech ...že by tedy Mikra ? ...no mrknu ale jestli néé tak Dave 😉
www.mikra.cz - kupoval jsem tam asi před týdnem, v deníku už mám foto vylepené izolace.
Medvěde a sehnat se to dá kde ? stavebniny ? domácí potřeby ? sem to ještě nikde neviděl a prosím cenu za kus o velikosti ?...





to jen tak náhodou kdybych vylepoval ty dveééře skrzevá tej muziky 🙂
bitumenove platy pouzivaji se jako vytlumeni drncicich casti automobilu pri kvalitnim ozvucovani vozu a jsou pekne drahy 😉
Kdesi se tu psalo o cpaní ipy do dveřía ono je to normální. Konečně jsem se dostal k ofocení toho, co jsem použil já na Rapida. Originál od výrobce, tloušťka 2 milimetry a z jedné strany samolepící. Pěkně se to ustřihne na rozměr a přilepí. Má to jednu nevýhodu. Je to svinsky drahé.