To je nějakej fór, ne? Myslím poptávku, ne nabídku 🙂.
.... 😀DD
Velice zajímavé, máme zájem, potřebovali bychom kontakt.


Díky.
Trochu z jiného soudku....





Vyrážím s několika známými a bráchou, jakožto kapitánem na týden plachtit do Chorvatska. Uvolnila se tři místa na v naší posádce, takže kdo by si chtěl na týden odpočinout 🙂, opálit se, případně provozovat jiné kratochvíle 🙂, má možnost. Jediné , co je potřeba umět a mít s sebou je dobrá nálada a pohoda. Fyzička a znalosti absolutně nedůležité 🙂)


Doprava a strava je vlastní a i s tím vychází týden 7-10tis. - jak kdo 🙂


Kdo by chtěl pojmout cestu tam, nebo zpátky výletně, není problém..





Dávám to sem, jelikož zde je nemalý výskyt spřízněných duší a také se smyslem pro trochu dobrodružství a romantiky - pro vlastnictví Š110R vlastnosti nezbytné..🙂)





Plavba začíná v sobotu 19.5. a končí též v sobotu - 26.5.





O podrobnosti volejte na můj tel : 608 02 96 90 - Karel





Něco málo o lodi:http://www.yacht-fly.cz/bavaria34.htm