Vyrážím s několika známými a bráchou, jakožto kapitánem na týden plachtit do Chorvatska. Uvolnila se tři místa na v naší posádce, takže kdo by si chtěl na týden odpočinout 🙂, opálit se, případně provozovat jiné kratochvíle 🙂, má možnost. Jediné , co je potřeba umět a mít s sebou je dobrá nálada a pohoda. Fyzička a znalosti absolutně nedůležité 🙂)
Doprava a strava je vlastní a i s tím vychází týden 7-10tis. - jak kdo 🙂
Kdo by chtěl pojmout cestu tam, nebo zpátky výletně, není problém..
Dávám to sem, jelikož zde je nemalý výskyt spřízněných duší a také se smyslem pro trochu dobrodružství a romantiky - pro vlastnictví Š110R vlastnosti nezbytné..🙂)
Plavba začíná v sobotu 19.5. a končí též v sobotu - 26.5.
O podrobnosti volejte na můj tel : 608 02 96 90 - Karel
9. únor 2012