Palivové čerpadlo Facet
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Kuba U
10. květen 2007
A ty to odhlučněj dostatečně?
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
10. květen 2007
To si piš že cvaká a je slyšet 🙂 Proto se k němu dodávají silentbloky.
Líbí se
Link
Odpovědět
Kuba U
10. květen 2007
Prosím o pomoc! Jaké máte zkušenosti s čerpadlem facet? Mám v autě čerpadlo z 1203 a docela nahlas cvaká! Nevíte jak je to u Facetu jestli taky cvaká a je slyšet?dik
Líbí se
Link
Odpovědět
10. květen 2007