Palivové čerpadlo Facet

A ty to odhlučněj dostatečně?
To si piš že cvaká a je slyšet 🙂 Proto se k němu dodávají silentbloky.
Prosím o pomoc! Jaké máte zkušenosti s čerpadlem facet? Mám v autě čerpadlo z 1203 a docela nahlas cvaká! Nevíte jak je to u Facetu jestli taky cvaká a je slyšet?dik