Silentbloky pozdlznych ramien - vymena

Ahoj ivo, ziadny problem, dokazes medzitym prist aj dokonca za mnou 🙂
Tak bol to porod, ale jedna strana je hotova... Nakoniec som vymenil komplet rameno aj silentblok... zajtra snad vletim na druhu stranu... - dotaz, moze robit velke problemy, ak by som jazdil s jednym silentblokom novym a s druhym 27 rocnym? Ak sa mi to zajtra nepodari vymenit, budem s tym musiet odjazdit asi 500 km....
..to poskakování bych viděl na tlumiče...jestli mají v případě originálních za sebou víc jak 10-15tis km, bývají na výměnu.
Doporučil bych ještě šrouby procházejcí samotnými silentbloky a jejich držáky L. Sice jsou schované jakoby v kapse, ale někdy bývají řádně zarezlé a není problém je ukroutit.
Menim to na erke, silentbloky su povodne, nitovane, spojovaci material mam pripraveny novy, k ramenam to budem srobovat, drziaky co sa srobuu do "kaps" mam tiez nove, dufam, ze nikde nenajdem nic uhnite alebo inak poskodene.... a ze sa to bude dat nejako malo destruktivne rozobrat.....
Záleží na čem budeš měnit. Původní silentbloky by mohly být ještě nýtované, což znesnadní práci (řezat nýty s nasazenou nápravou). Dále je to otázka povolení šroubů v domečku (u 100-eR čtyři M10 a průchozí šroub, u 105-Rapid jen průchozí šroub). Já se chystám měnit celou nápravu, protože ramena jsou ještě původní a jdou do háje. Silentbloky dát určitě tvrdé (130kové). Jinak na tom snad není nic záludného.
ahoj , TRPEZLIVOST 🙂
Ahojte, v sobotu sa asi do toho pustim, ziadny iny problem totiz na naprave nevidim a auto pri prejazde nejakych nerovnosti pokakuje z boka na bok. Chcem sa spytat, ci sa mam pripravit na nejake zaludnosti a prekvapenia... Mam doma nove silentbloky, pevnostne sroby na uchytenie k ramenam. Co by som este mal este pre istotu kupit?