Lada Ladic, mas pravdu, zenska-nezenska, auto neni na opalovanie...
Krása...
pěkný no, to je nějaká dobová reklama, nebo se někdo pochlubil jak umí fotit a jaký má doma masíčko?🙂))
🙂)))))))))))))))))))))))
Tohle by si zkusila jen jednou a na to následné čóro by asi jen tak nezapoměla 😀DD
Konečně mám důvod proč mít na erku zadní křídlo: aby se měla o co opřít...
Ale to je pěkné.