Odhlaseni vozidla, pojistka

To je přeci normální Depozit je fingovaná úschovna ,ale ve skutečnostiu je to černá díra na stará auta .Starat se musí majitel vozu,tady platí heslo: Voják se stará,voják má.
zalezi kdo Ti to v Moste rek..jesli na magistratu u okynka ten chlap, tak ten porad prehani..jesli jesla ta tzmavovlasa holka, tak ta taky prehani a jesli ta blondyna, tak ta nekeca 🙂
Když jsem na podzim dával eRko do depozitu, tak mi tam napsali, že uložení je na rok a ptal jsem se, jestli mě nějak upozorní, tak prej ne, že se musím starat sám.
No taky by mě docela zajímalo jak to je s depozitem doopravdy, mě nápř v Mostě řekli, že po tom roce by se mohli začít shánět po tom, co se s tím autem stalo. Je jasný, že při efektivitě práce českých úřadů je to nesmysl..... jenže co kdyby. A vzhledem k tomu, že mleli něco o možný pokutě.... tak nevim nevim.
Aut uložených před 1.7.2006 se to netýká ty si jedou podle starého .
😀.....
šup šup Márty do garáže a začni makat jak šroubeček. Musíš to do měsíce stihnout...🙂)
Teď jste mě pořádně vyděsili. Růžena je v depozitu dva roky a hotová jen tak nebude.


Jestli to začali počítat u všech aut v depozitu od toho 1.7.2006 tak mám měsíc času.





Stejně by to asi měli člověku oznámit ne? když jsem dával značky do depozitu bylo to časově neomezený, nikdo mi nic nenapsal, k vyzvednutí nevyzval a před odhlášením nevaroval - a to jsem poctivě zaplatil žádaných 10,-





co s tím teď .............
S tema uradama je to fakt v prd_li... Me nevadi, kdyz to nezrusi, ale jestli tam to auto muze proste zustat "navždy" a ja z toho nemel problemy
Tady v Hradci Králové jsem se na to před týdnem ptal a bylo mi sděleno, že....v zákoně je sice uvedeno od 1.7.2006, že depozit bude jen na rok ale nemají k tomu zatím žádné prováděcí předpisy, tak to neřeší a nic nevyřazují....mám se prý zeptat po prázninách co se bude dít...
Dekuji za radu s tou pojistkou.... Ale jak jsi rikal, ze zbaveni papiru je jina vec, tak co navrhujes? Myslite, ze to s tim depozitem vyjde bez problemu?
K pojistovne staci smlouva o prodeji, takze se dohodni se sbou babickou, at ti podepise smouvu a je to. Ve skutecnosti samozrejme nic nikomu neprodas, ale vuz meni vlastnika, takze pojisteni zanika.


Zbaveni se papiru je vec jina.
Od 1/7 2006 platí, že depozit není na dobu neurčitou, nýbrž jen na max. 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců. V odůvodněných případech může příslušný úřad prodloužit na žádost vlastníka depozit o max. 6 měsíců. Po uplynulých lhůtách, pokud nedojde k vyzvednutí značek, dojde automaticky k .... a to upozorňuji důrazně ..... k trvalému vyřazení z provozu. Kdo nechce tedy o vozidlo přijít, nesmí propásnout uvedený první termín !!!!! TOTO SEM NASEL, TAKZE JIM TAM TY ZNACKY PROSTE NECHAM, ZA ROK TO AUTO VYRADI Z REGISTRU, A MELO BY BYT PO PROBLEMECH. NEBO JSTE JINEHO NAZORU???
Zanikne z mé strany..
To s tim depozitem me taky napadlo. Ale kdyz to vozidlo dam do depozitu, nebude vadit, ze tam bude nekolik let??? To auto zanikne...
DynDyn - Píšu ti vzkaz
pojistku na tebe prepisi po dolozeni smlouvy o prodeji vozidla ekolikvidaci jen tak nesezenes ale spis bych to resil depozitem
1) Ne 2) Tahle bych se moc neptal (B😎
Z duvodu spatneho stavu sve Skody jsem zakoupil novou =). A chci se zeptat, jestli mi pojistku u České prepisi na to nove auto,aniz by videli doklad o zruseni toho stareho??. 2)Nevite nekdo,kde ziskat doklad o Ekologicke likvidaci vozidla,ale aby mi auto zustalo doma na ND?Ale max do 500Kč... Dekuji za odpovedi