no jo ale je tu problém...pokud dáš pédály do stejné výšky jako na eRku, tak budeš mít potom moc vysoko brzdový válec a nádobku kapaliny nebudeš mít kam dát, já to tak udělal a nádobku jsem musel umístit tak že mi nádobka zalízá do jednoho z těch oválných otvorů v kapotě ...ten otvor jsem musel ještě stejně kapku zvětšit aby to víčko tam vlezlo a ještě je ta nádobka níže než by měla být 🙁
takže bych radil dát pedály kapku níže než na eRku a kapku více do leva aby ti ten válec i nevadil tomu krytu motorku stěrače 😉
Nazdar chlapy, neviete mi poradit, v akej vyske by mali byt pedale od podlahy? namontoval som do s100 posilovac, a zda sa mi, ze pedale su nejako nizko, ale co som kukal tu , tak aj vy mate tu konzolu zarovno s vrchnym plechom v kufri
30. květen 2007