dankešéén
Ozaj dobrá robota kámo!!!!! 😉
Takže ak by sa niekto našiel, pošlem mu to v cdr.
Možná je to offtopic...ale tady je ten nápis překreslenej do vektorů: http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=2&id2=207&id3=2747
O tých medzerách viem, popasujem sa s tým, ja si len nakreslím písmená a samotný prevod na font dám urobiť kamarátovi, on to robil už ix-krát. Dúfam že to vyjde, až to dokončím tak dám vedieť.
Primárně se to řídí tím jestli je písmeno ze skupiny otevřených nebo uzavřených ;O) A jinak je to hlavně o citu... 😉)) Prostě to chce mít v oku ;O)))))
hu, ne Arial, ale Courier, sorry 🙂
ano, nektere fonky (Times) maji ruzne mezery mezi pismeny, jine maji stejne (Arial)
Pokud mi pak taky ten font pošleš, budu rád. Kdyby Ti to pomohlo můžu se podívat do jedné knihy pro písmomalíře kterou mám doma a obsahuje asi 500 šablon pro písma... Mimochodem druhou věcí je řazení písmen za sebe, protože jednotlivá písmena se neřadí se stejnou mezerou... Je to docela věda když se to má dělat pořádně ;O)))
tak sem to poslal i na ten druhej 🙂 .. jinak za normálních podmínek bych se pokusil taky co nejvěrnější font vytvořit...ale jelikož v pondělí maturuju tak mám všeho až nad hlavu 🙂) Tak budu rád když mi pak ten svůj výslednej pošleš 🙂
Dík, zamakám na tom. Tá schránka Orangemail mi dosť blbne, môžeš mi to prosím poslať na mototechna@zoznam.sk ? Až budem mať ten font hotový, pošlem Ti ho. Ďakujem.
tak je to odesláno..jinak ten co děláš zatím vypadá fakt dobře..tak jen s chutí do toho 🙂
Môžeš mi tem font poslať na mail prosím? Ja práve skúšam ten font vytvoriť, malé písmená už mám, aj čísla, ešte dorábam veľké písmená a hádam výsledný efekt nebude defekt...
nejpodobnější co mám ve svojí sbírce fontů by byl tenhle pokud vyhovuje....úplně stejnej jako originál sem nenašel zatím....
prosím vás, neviete niekto či existuje font akým je urobený nápis "Mototechna"?