pouzdra
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
30. květen 2007
Je to běžná věc v autodílech kde ještě mají díly na škodovky (druhovýrobní)
Líbí se
Link
Odpovědět
Jeessii
30. květen 2007
a byl by problém je koupit a poslat?já je fakt nesehnal,mužu to teda ještě zkusit ale moc tomu nevěřím
Líbí se
Link
Odpovědět
Petkar
30. květen 2007
Já je kupoval v autopotřebách v Praze a celkem bez problémů, teda už je to nějaký ten rok, ale nemyslím si, že by to bylo nedostatkové zboží...
Líbí se
Link
Odpovědět
jeessii
30. květen 2007
jo ale kde????u nas jsem po tom pátral a nic každej tvrdí že už se to nedá sehnat.ty máš možnost?
Líbí se
Link
Odpovědět
Petkar
30. květen 2007
dají...
Líbí se
Link
Odpovědět
jeessii
30. květen 2007
Kde se dají ještě sehnat pozdra do těch gum co jsou nalisovány v ramenech na přední nápravě??
Líbí se
Link
Odpovědět
30. květen 2007